KONST / Litografier / Färglitografi 9098614
*
nr 909 8614
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi , Bo Erik Lundqvist (f. 1934), HC-upplaga, bil, motivet: 52x39
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2014
kl 18:26:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/8 13:46:10
1
Vinnande bud
1/9 18:21:11
2
150 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil bo erik lundqvist färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57
-
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16
-
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32
-
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38
-
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49
*
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
nr 909 8614
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi , Bo Erik Lundqvist (f. 1934), HC-upplaga, bil, motivet: 52x39
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 400 kr |
| Såld: | 150 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 31/8 13:46:10 | 1 | Vinnande bud |
| 1/9 18:21:11 | 2 | 150 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil bo erik lundqvist färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6349 Färglitografi
3 st, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Son, ytter..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:57 -
6380 Färglitografi
ankare. Signerad, numrerad ea. Färglitografi, bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:16 -
6486 Färglitografi
Astri Bergman-Taube (1898-1980), Sverige. Signerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:54
-
6448 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 19:32 -
6449 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:38 -
6690 Färglitografi
Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
12 jan kl 18:49



