KONST / Litografier / Färglitografi 9098614
*
nr 909 8614
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi , Bo Erik Lundqvist (f. 1934), HC-upplaga, bil, motivet: 52x39
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2014
kl 18:26:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/8 13:46:10
1
Vinnande bud
1/9 18:21:11
2
150 kr
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil bo erik lundqvist färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17
-
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29
*
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
nr 909 8614
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Färglitografi , Bo Erik Lundqvist (f. 1934), HC-upplaga, bil, motivet: 52x39
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 400 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/8 13:46:10 | 1 | Vinnande bud |
1/9 18:21:11 | 2 | 150 kr |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bil bo erik lundqvist färglitografi grafik hc-upplaga litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9380 Färglitografi
Alain Soucasse (f. 1951), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:17 -
9114 Färglitografi
Bengt Ã…berg (f. 1941), Sverige. Komposition. Signe..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:11 -
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:55 -
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
27 maj kl 20:29